aboutus
Üretim hattı

Guangzhou Funplay Animasyon Technology Co, LTD video arcade oyun makinesi, çocuk eğlence makinesi, gunball makinesi, vinç pençe makineleri, itfa oyunları makinesi, çekim makinesi, yarış oyun makinesi, kiddie sürmek, basketbol makineleri, VR vb uzmanlaşmıştır oyun makinesi üreticisi, biz Ar-Ge departmanı, üretim departmanı, satış ve pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanı dahil olmak üzere mükemmel ekipleri var. Ekiplerimiz eğlence sektöründe 10 yıldan fazla deneyime sahiptir. Fabrikamız 70 çalışanı ile 4000 metrekare kapsar. Üretim kapasitesi ayda 500 birimdir.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
OEM / ODM

Dünya çapında parnters için OEM ve ODM mevcuttur. Harika bir Ar-Ge ekibimiz ve 3800㎡ üretim alanımız var. Arcade oyun makineleri için iyi bir fikriniz varsa, fikirlerinizi ve projelerinizi gerçek ve somut bir şeye dönüştürmenize yardımcı olacağız.

Ar-Ge

Başarısızlık oranının% 2'den az olduğu üstün kaliteli ürünler sunmamızı mümkün kılan Ar-Ge için harika bir ekibimiz var. Oyun yazılımından, IC kartından oyun kabinine kadar tek noktadan hizmet sunabiliriz. Her iki ayda bir yeni ürünler piyasaya çıkacak.ÖÜrünlerimiz sadece yerel pazardan ve geniş pazardan değil iyi bir itibar ve itibar kazanmıştır.

 

Ar-Ge ekibimiz:

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. fabrika üretim hattı 0
 

İletişim bilgileri