aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: <70
Yıllık satış: 2 Million- 5Million
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
Giriş

GUANGZHOU FUNPLAY ANIMATION TECHNOLOGY CO., LTD, 12 yılı aşkın bir süredir eğlence endüstrisinde yer almaktadır.Önde gelen ve profesyonel bir üretici olarak, her zaman arcade oyun makineleri ve VR araştırma, geliştirme ve üretimine odaklanıyoruz.
 
Ar-Ge departmanı, üretim departmanı, satış ve pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanı dahil olmak üzere mükemmel ekibimiz var.Ekibimiz, oyun seçimi, üretim, zemin düzeni, pazarlama, teknik destek ve kurulumlar gibi eğlence sektörünün her alanında deneyime sahiptir.
 
Küresel bir tedarikçi olarak ürünlerimiz 100'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir.Müşterilerimizin maliyetleri% 20 düşürmelerine ve olabildiğince karlı kalmalarına yardımcı olduk.
 
Başarısızlık oranının% 2'den az olduğu üstün kaliteli ürünler sunmamızı mümkün kılan Ar-Ge için harika bir ekibimiz var.Ve iki ayda bir piyasada yeni ürünlerimiz var.
 
Şirketimiz "Müşteri Önce, Kalite Öncelik, Yenilik Yüce" ilkesine bağlı kalmaktadır.Shomroomumuz 4500 metrekaredir.Dünyanın her yerinden alıcıları şirketimizi ziyaret etmeye veya daha fazla ayrıntı için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.
 
Çin Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. şirket Profili 0
 
 
 

Geçmiş

Funplay Animation, 2007 yılından beri oyun yazılımları ile eğlence sektörüne girmiştir. Oyun yazılımımız demostik pazarda iyi bir üne kavuşmuş ve ardından 2010 yılında oyun makinelerini geliştirmeye ve tanıtmaya başladık. 2013 yılından itibaren yurtdışı pazarına da başladık.Ürünlerimiz 100'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir.Müşterilerimizin maliyeti% 20 düşürmelerine yardımcı olduk.

 

Hizmet

Hizmet kapsamımız, eğlence oyunu seçimi ve düzeninden tam hizmet kurulum çözümüne kadar her yönüyle ilgilidir.

s ve ömür boyu teknik destek.

 

1, Oyun seçimi:
12 yılı aşkın bir süredir eğlence sektöründeyiz.İşletmenize ve müşterilerinizin demografik özelliklerine uygun en iyi oyunları önereceğiz.
 
2, Düzen:

Deneyimli tasarımcılarımız, oyun odası alanınızın en iyi şekilde kullanılması için düzeni ve oyun seçimini gösteren ayrıntılı bir CAD tasarımı oluşturacaktır.

 

3, Kurulum:

Eğitimli teknisyenlerimiz kurulum yapmak için yurt dışına gidebilirler.

 

4, Ömür boyu teknik destek

Oyunlarınızın düzgün bir şekilde hizmet vermeye devam etmesi için size ve çalışanlarınıza gerekli eğitimi sağlayabiliriz.Teknisyenimiz, her türlü teknik destek ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabilecek deneyimli, eğitimli.Ayrıca, ürününüzün garanti kapsamında olup olmadığı konusunda da size yardımcı olabilirler!

 

Ekibimiz

Ar-Ge departmanı, üretim departmanı, satış ve pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanı dahil olmak üzere mükemmel ekibimiz var. Ekibimiz, oyun seçimi, üretim, zemin düzeni, pazarlama, teknik destek ve kurulumlar gibi eğlence sektörünün her alanında deneyime sahiptir.
Çin Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Çin Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. şirket Profili 2
 

İletişim bilgileri