aboutus

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.

Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd. Guangzhou Funplay Animation Technology Co., Ltd.
1 2 3
İş türü: Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Satıcı
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
No. Çalışanları: <70
Yıllık satış: 2 Million- 5Million
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 70% - 80%
Hakkımızda
-01-
Giriş

GUANGZHOU FUNPLAY ANIMASYON TEKNOLOJISI CO., LTD 12 yıldır eğlence sektöründe olmuştur. Lider ve profesyonel üreticisi olarak, biz her zaman araştırma odaklanmak ve geliştirme ve arcade oyun makineleri ve VR imalatı.
Biz Ar-Ge departmanı dahil mükemmel ekibimiz var, üretim departmanı, satış ve pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanı. Ekibimiz eğlence işinin her alanında deneyime sahiptir - oyun seçimi, üretim, kat düzeni, pazarlama, teknik destek ve kurulumlar.
Küresel bir tedarikçi olarak, ürünlerimiz 100'den fazla ülkeye ihraç edilmiştir. Müşterilerimize maliyeti% 20 azaltma ve olabildiğince karlı kalmalarını sağladık.
Arıza oranı% 2'den az olan üstün kaliteli ürünler sunmamızı mümkün kılan Ar-Ge için harika bir ekibimiz var. Ve biz her iki ayda bir piyasada yeni ürünler var.
Firmamız ilkesine uymak "müşteri Ilk, kalite Önceliktir, yenilik Yüce." Bizim shomroom 4500 metrekare kapsar. Biz dünyanın her yerinden alıcılar edilir firmamız ziyaret etmek veya daha fazla bilgi için bize ulaşın.

-02-
Geçmiş

Firmamız "müşteri ilk, kalite öncelik, yenilik üstün" ilkesine bağlı kalmaktadır. Tüm dünyadan alıcıları firmamızı ziyaret etmekten memnuniyet duyarız veya daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

-03-
Hizmet

Hizmet kapsamımız, eğlence oyunu seçimi ve düzeninden tam hizmet kurulum çözümüne kadar her yönüne dokunuyor

s ve ömür boyu teknik destek.

1, Oyun seçimi:
Biz 12 yıldır eğlence sektöründe olmuştur. İşletmenize ve müşterilerinizin demografik özelliklerine uygun en iyi oyunları önereceğiz.
2, Düzen:

Deneyimli tasarımcılarımız, oyun odası alanınızın optimum kullanımı için düzen ve oyun seçimini gösteren ayrıntılı bir CAD tasarımı oluşturacaklardır.

3, kurulum:

Eğitimli teknisyenlerimiz kurulum yapmak için yurt dışına gidebilir.

4, Ömür Boyu teknik destek

Oyunlarınızın doğru şekilde bakımını yapmanız için siz ve çalışanlarınız için gerekli eğitimi sağlayabiliriz. Teknisyenimiz, her türlü teknik destek ihtiyacında size yardımcı olabilecek deneyimli, eğitimli. Ürününüzün garanti kapsamında olup olmadığına da yardımcı olabilirler!

-04-
Ekibimiz

Ar-Ge departmanı, üretim departmanı, satış ve pazarlama departmanı ve satış sonrası departmanı dahil olmak üzere mükemmel bir ekibimiz var. Ekibimiz, eğlence sektörünün her alanında - oyun seçimi, üretim, döşeme düzeni, pazarlama, teknik destek ve kurulumlar konularında deneyime sahiptir.

İletişim bilgileri